ešte sme tu..

História trhov

JE TU ZIMA A S PADAJÚCIM SNEHOM SA KONČÍ SEZÓNA FARMÁRSKYCH TRHOV

Tohtoročné farmárske trhy sa podarilo uskutočniť až na jeseň, a s príchodom zimy sa končia. Tradičné trhy sa vďaka podpore a skvelému prístupu zástupcov jednotlivých miest podarilo realizovať vo Zvolene, Prievidzi, Martine, Liptovskom Mikuláši aj Poprade. Našli si svojich pravidelných zákazníkov a etablovali sa ako vhodné miesto pre nákup poctivých potravín, zeleniny a ovocia.

Čítať viac

POKRAČUJEME.. ..a tešíme sa s Vami na VIANOCE

Prichádza december a s ním sú tu ešte pravidelné farmárske trhy. Naši predajcovia so svojimi výrobkami zamiera opäť do Vašich miest. Od ôsmej do sedemnástej hodiny budete ma možnosť nakúpiť si čerstvé potraviny, cítiť vôňu korenia, pochutnať si na rôznych dobrotách alebo sa na trhu stretnúť so známymi..

Čítať viac

Prvý týždeň Farmárskych trhov

Zahájenie Farmárskych trhov začalo v pondelok 21. októbra vo Zvolene v objekte bývalých Jegorovových kasární. A práve dostupnosť daného miesta nás napĺňala obavou z možného neúspechu. Tá sa však rozplynula, akonáhle sa priestor zaplnil – Zvolenčania nás prekvapili, nálada bola skvelá, slniečko svietilo a produkty na pultoch lákali k nakupovaniu. Nasledujúci trh ...

Čítať viac

Slovenský cesnak

Pán Kubena pestuje zeleninu na vlastných pozemkoch na úpätí Malej Fatry o rozlohe 70 árov. Všetko pestuje bez použitia akýchkoľvek chemických postrekov a umelých hnojív, šetrne k prírode i ľudskému zdraviu. V priebehu tridsiatich rokov pestovania vyklonoval cesnak paličák - nikdy nebol morený, ani ošetrovaný voči nejakým chorobám. Pri jeho pestovaní neboli nikdy použité chemické hnojivá ani postreky. Ide o klon ruského paličáku, počet strúčkov 5 až 8, výrazná chuť, výrazné silice, strúčky sú veľké a veľmi tvrdé.

Čítať viac

Prihláška pre predajcov

Klikni SEM!


© 2013-2017 Farmárske trhy s.r.o. Všetky práva vyhradené.